761-1-R820
Маркировка
761-1-R820
Описание
RES NET 15RES 820 OHM 16PIN
Производитель
CTS Resistor Products
Характеристики 761-1-R820
  • Сопротивление Ом
    820
  • Температурный коэффициент
    ±100ppm/°C
  • Допуск
    ±2%
  • Power Per Element
    150mW
  • Размер / Габариты
    0.850" L x 0.250" W (21.59mm x 6.35mm)
  • Высота
    0.105" (2.67mm)