760-1-R39K
Маркировка
760-1-R39K
Описание
RES NET 13 RES 39K OHM 14PIN
Производитель
CTS Resistor Products
Характеристики 760-1-R39K
  • Сопротивление Ом
    39.0K
  • Number of Resistors
    13
  • Circuit Type
    Bussed
  • Температурный коэффициент
    ±100ppm/°C
  • Допуск
    ±2%
  • Power Per Element
    150mW
  • Размер / Габариты
    0.750" L x 0.250" W (19.05mm x 6.35mm)
  • Высота
    0.105" (2.67mm)