AI-4028-P-SP32-R
Маркировка
AI-4028-P-SP32-R
Описание
BUZZER PIEZO 12VDC 2.8KHZ PANEL
Производитель
PUI Audio, Inc.
  • Серия
    Projects Unlimited, AI
  • Производитель
    PUI Audio, Inc.
  • Частота
    2.8kHz
  • Voltage - Rated
    12VDC
  • Current Rating
    9mA
  • Тип
    Piezo Indicator, Internal Drive
  • Размер / Габариты
    Square - 40mm L x 40mm W x 23mm H
  • Тип монтажа
    Panel Mount
  • Sound Pressure Level
    98dB
  • Operating Mode
    Slow Pulse
  • Capacitance @ Frequency
  • Voltage Range
    3 ~ 32VDC
  • Termination
    Quick Connect Tab - 0.187" (4.75mm)