AI-3039-TWT-12V-R
Маркировка
AI-3039-TWT-12V-R
Описание
BUZZER PIEZO 12VDC 3.9KHZ PCB
Производитель
PUI Audio, Inc.
  • Серия
    Projects Unlimited, AI
  • Производитель
    PUI Audio, Inc.
  • Частота
    3.9kHz
  • Voltage - Rated
    12VDC
  • Current Rating
    15mA
  • Тип
    Piezo Indicator, Internal Drive
  • Размер / Габариты
    Circular - 30mm Dia x 20mm H
  • Тип монтажа
    Through Hole
  • Sound Pressure Level
    100dB
  • Operating Mode
    Continuous
  • Capacitance @ Frequency
  • Voltage Range
    3 ~ 24VDC