Результаты поиска VNL5160S5TR-E
Найдено 4 результатов.
  • STMicroelectronics — STMicroelectronics VNL5160S5TR-E Current - Output / Channel: - Current - Peak Output: 5A Input Type: - Lead Free Status / Rohs Status: Lead free / RoHS Compliant Mounting Type: Surface Mount Number Of Outputs: 1 On-state Resistance: 160 mOhm Operating Temperature: - Package / Case: 8-SOIC Product: Driver ICs - Various Series: - Type: Low Side Voltage - Supply: - Product Category: Power Driver ICs RoHS: yes Output Current: 3.5 A Supply Current: 0.025 mA Mounting Style: SMD/SMT Minimum Operating Temperature: - 40 C Number of Outputs: 1