Результаты поиска UWG1E101MNL1GS
Найдено 3 результатов.
  • Nichicon corporation — Nichicon corporation UWG1E101MNL1GS Capacitance: * Capacitance Value: 100 uF Esr (equivalent Series Resistance): * Features: * Height: 0.413" (10.50mm) Impedance: * Lead Spacing: - Lifetime @ Temp.: * Mounting: Surface Mount Mounting Type: Surface Mount Operating Temperature: * Package / Case: Radial, Can - SMD Product Height: 10 mm Ripple Current: * Series: * Size / Dimension: 0.315" Dia (8.00mm) Surface Mount Land Size: 0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm) Tolerance: * Voltage: 25 Vdc Voltage Rating: * Product Category: Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD RoHS: yes Operating Temperature Range: - 55 C to + 105 C Dimensions: 8 mm Dia. x 10 mm L Product: Low Impedance Electrolytic Capacitors Leakage Current: 25 uA Factory Pack Quantity: 500 Termination Style: SMD/SMT