UCD1A331MNL1GS
Найдено 3 результатов.
MD011A560KAB
AVX — DIPGuard Capacitors 56PF 100V 10% .3LS
MD011A560KAB
AVX Corporation — CAP CER 56PF 100V 10% NP0 DIP
UCD1A331MNL1GS
Nichicon — SMD Aluminum Electrolytic Capacitors - 85 Degree 330uF 10V 105c