Результаты поиска TC164-JR-0710RL
Найдено 1 результатов.
  • YAGEO Corporation — YAGEO Corporation TC164-JR-0710RL Circuit Type: Isolated Height: 0.024" (0.60mm) ID_COMPONENTS: 3007224 Mounting Type: Surface Mount No. Of Elements: 4 Number Of Pins: 8 Number Of Resistors: 4 Operating Temperature: -55В°C ~ 155В°C Package / Case: 1206 (3216 Metric), Concave Power Per Element: 62.5mW Power Rating: 63mW Resistance: 10ohm Resistance (ohms): 10 Resistance Tolerance: ± 5% Resistor Case Style: 1206 Series: TC164 Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Svhc: No SVHC Temperature Coefficient: В±200ppm/В°C Tolerance: В±5% Voltage Rating: 50V Case / Package / Footprint: 0612 Number of Contacts: 8 Size-Height: 600 Вµm Size-Width: 1.60 mm Voltage Rating (DC): 50.0 V Alternative: YAGEO/PHYCOMP TC164-JR-0710RL,YAG TC164-JR-0710RL,YAEGO TC164-JR-0710RL,SKYWELL TC164-JR-0710RL,YAGE TC164-JR-0710RL,YAGEO CORP TC164-JR-0710RL,Yageo Corporation TC164-JR-0710RL,YAGO TC164-JR-0710RL,YAGEO AMERICA TC164-JR-0710RL,SYNTON-TECH TC164-JR-0710RL,YAGEO AMERICA CORPORATION TC164-JR-0710RL,YGO TC164-JR-0710RL,YAGEO/PHY TC164-JR-0710RL,VITROHM/YAGEO TC164-JR-0710RL,YAGEO AME TC164-JR-0710RL,YEAGO TC164-JR-0710RL,PHYCOMP (YAGEO) TC164-JR-0710RL,YAGEO (VA) TC164-JR-0710RL,YAL TC164-JR-0710RL,VITROHM/YAGE TC164-JR-0710RL,YAGEO EUROPE TC164-JR-0710RL,YAGEO CORPORATI TC164-JR-0710RL,YAGEO CORP COMPONENT DIVISION TC164-JR-0710RL,YAGEO COMPONENTS TC164-JR-0710RL,YAGEO USA HK TC164-JR-0710RL Other Names: TC164J-10TR