Результаты поиска T522V227M006ATE025
Найдено 1 результатов.
  • Kemet — Kemet T522V227M006ATE025 Product Category: Tantalum Capacitors - Polymer SMD RoHS: yes Capacitance: 220 uF Voltage Rating: 6.3 V ESR: 25 mOhms Tolerance: 20 % Operating Temperature Range: - 55 C to + 105 C Case Code - in: 2917 Case Code - mm: 7343 Height: 1.9 mm Mfr Case Code: V Case Series: T522 Product: Tantalum Organic Polymer Low ESR Dimensions: 4.3 mm W x 7.3 mm L Dissipation Factor DF: 10 % Leakage Current: 42 uA Package / Case: 2917 (7343 metric) Ripple Current: 2700 mA Termination Style: SMD/SMT