Результаты поиска T499D335K050ATE2K0
Найдено 2 результатов.
  • Kemet — Kemet T499D335K050ATE2K0 Capacitance: 3.3ВµF Dimensions: 4.3 mm W x 7.3 mm L x 2.8 mm H Esr: 2 Ohms Esr (equivalent Series Resistance): 2.000 Ohm Features: General Purpose Height: 0.110" (2.80mm) Lead Free Status / Rohs Status: Lead free / RoHS Compliant Lead Spacing: - Manufacturer Size Code: D Mfr Case Code: D Case Mounting Type: Surface Mount Operating Temperature: -55В°C ~ 175В°C Operating Temperature Range: - 55 C to + 125 C Package / Case: 2917 (7343 Metric) Product: Tantalum Solid High Temperature Series: T499 Size / Dimension: 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm) Termination Style: SMD/SMT Tolerance: В±10% Type: Molded Voltage - Rated: 50V Voltage Rating: 50 Volts Product Category: Tantalum Capacitors - Solid SMD RoHS: yes ESR: 2 Ohms Case Code - in: 2917 Case Code - mm: 7343 Capacitance - nF: 3300 nF Capacitance - pF: 3300000 pF Factory Pack Quantity: 500 Voltage Rating DC: 50 V Other Names: 399-5083-2