Результаты поиска T495X337K006ZTE100
Найдено 1 результатов.
  • Kemet — Kemet T495X337K006ZTE100 Product Category: Tantalum Capacitors - Solid SMD RoHS: yes Capacitance: 330 uF Voltage Rating: 6.3 V Tolerance: 10 % Case Code - in: 2917 Case Code - mm: 7343 Height: 4.3 mm Mfr Case Code: X Case Operating Temperature Range: - 55 C to + 125 C Series: T495 Product: Tantalum Solid Low ESR Industrial Grade Dimensions: 4.3 mm W x 7.3 mm L Package / Case: 2917 (7343 metric) Factory Pack Quantity: 400 Termination Style: SMD/SMT