Результаты поиска T495X336M025ATE175
Найдено 2 результатов.
  • Kemet — Kemet T495X336M025ATE175 Capacitance: 33?µF Dimensions: 4.3 mm W x 7.3 mm L x 4 mm H Esr: 175 mOhms Esr (equivalent Series Resistance): 175.0 mOhm Features: General Purpose Height: 0.157" (4.00mm) Lead Free Status / Rohs Status: Lead free / RoHS Compliant Lead Spacing: - Leakage Current: 6.6 uAmps Manufacturer Size Code: X Mfr Case Code: X Case Mounting Type: Surface Mount Operating Temperature: -55?°C ~ 125?°C Operating Temperature Range: - 55 C to + 125 C Package / Case: 2917 (7343 Metric) Product: Tantalum Solid Low ESR Standard Grade Ripple Current: 388 mAmps Series: T495 Size / Dimension: 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm) Termination Style: SMD/SMT Tolerance: ?±20% Type: Molded Voltage - Rated: 25V Voltage Rating: 25 Volts Product Category: Tantalum Capacitors - Solid SMD RoHS: yes ESR: 175 mOhms Case Code - in: 2917 Case Code - mm: 7343 Factory Pack Quantity: 500