Результаты поиска T495D477K006ATE100
Найдено 1 результатов.
  • Kemet — Kemet T495D477K006ATE100 Capacitance: 470ВµF Dimensions: 4.3 mm W x 7.3 mm L Esr: 100 mOhms Esr (equivalent Series Resistance): 100.0 mOhm Features: General Purpose Height: 0.110" (2.80mm) Lead Spacing: - Manufacturer Size Code: D Mfr Case Code: D Case Mounting Type: Surface Mount Operating Temperature: -55В°C ~ 125В°C Package / Case: 2917 (7343 Metric) Product: Tantalum Solid Low ESR Standard Grade Series: T495 Size / Dimension: 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm) Termination Style: SMD/SMT Tolerance: В±10% Type: Molded Voltage - Rated: 6.3V Voltage Rating: 6.3 Volts Other Names: 399-4701-2