Результаты поиска T495D157K010ATE100
Найдено 1 результатов.
  • Kemet — Kemet T495D157K010ATE100 Capacitance: 150ВµF Dimensions: 4.3 mm W x 7.3 mm L x 2.8 mm H Esr: 100 mOhms Esr (equivalent Series Resistance): 100.0 mOhm Features: General Purpose Height: 0.110" (2.80mm) Lead Free Status / Rohs Status: Lead free / RoHS Compliant Lead Spacing: - Leakage Current: 15 uAmps Manufacturer Size Code: D Mfr Case Code: D Case Mounting Type: Surface Mount Operating Temperature: -55В°C ~ 125В°C Operating Temperature Range: - 55 C to + 125 C Package / Case: 2917 (7343 Metric) Product: Tantalum Solid Low ESR Standard Grade Ripple Current: 490 mAmps Series: T495 Size / Dimension: 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm) Termination Style: SMD/SMT Tolerance: В±10% Type: Molded Voltage - Rated: 10V Voltage Rating: 10 Volts