Результаты поиска T494C336M020AT
Найдено 1 результатов.
  • Kemet — Kemet T494C336M020AT Product Category: Tantalum Capacitors - Solid SMD RoHS: yes Capacitance: 33 uF Voltage Rating: 20 V ESR: 0.4 Ohms Tolerance: 20 % Case Code - in: 2412 Case Code - mm: 6032 Height: 2.8 mm Mfr Case Code: C Case Operating Temperature Range: - 55 C to + 125 C Series: T494 Product: Tantalum Solid Low ESR Industrial Grade Dimensions: 3.2 mm W x 6 mm L Dissipation Factor DF: 6 Leakage Current: 6.6 uA Package / Case: 2412 (6032 metric) Ripple Current: 524 mA Factory Pack Quantity: 20 Termination Style: SMD/SMT