Результаты поиска STE750-75T4KI
Найдено 2 результатов.
  • Sprague Electric — Vishay Intertechnology STE750-75T4KI Capacitance: 750?µF Esr (equivalent Series Resistance): 400.0 mOhm Features: Wet Tantalum Height: - Lead Spacing: - Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 85?°C Manufacturer Size Code: T4 Mounting Type: Through Hole Operating Temperature: -55?°C ~ 125?°C Package / Case: Axial Series: SuperTan?® Extended STE Size / Dimension: 0.406" Dia x 1.062" L (10.31mm x 26.97mm) Tolerance: ?±10% Type: Hermetically Sealed Voltage - Rated: 75V Other Names: 718-1687, STE750-75T4KI
  • Vishay Intertechnology — Vishay Intertechnology STE750-75T4KI Capacitance: 750?µF Esr (equivalent Series Resistance): 400.0 mOhm Features: Wet Tantalum Height: - Lead Spacing: - Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 85?°C Manufacturer Size Code: T4 Mounting Type: Through Hole Operating Temperature: -55?°C ~ 125?°C Package / Case: Axial Series: SuperTan?® Extended STE Size / Dimension: 0.406" Dia x 1.062" L (10.31mm x 26.97mm) Tolerance: ?±10% Type: Hermetically Sealed Voltage - Rated: 75V Other Names: 718-1687, STE750-75T4KI