Результаты поиска SPSX271M02R
Найдено 3 результатов.
  • Mallory Sonalert Products — Mallory Sonalert Products SPSX271M02R Capacitance: 270?µF Esr (equivalent Series Resistance): 9.0 mOhm Features: Polymer Height: 0.075" (1.90mm) ID_COMPONENTS: 1694022 Lead Spacing: - Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 105?°C Mounting Type: Surface Mount Operating Temperature: -40?°C ~ 105?°C Package / Case: 2917 (7343 Metric) Ripple Current: 3A Series: SPSX Size / Dimension: 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm) Surface Mount Land Size: 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm) Tolerance: ?±20% Voltage Rating: 2V
  • Cornell Dubilier Electronics (CDE) — CAP POLYMER 270UF 20% 2V SMD