Результаты поиска S-814A46AUC-BDKT2G
Найдено 1 результатов.
  • SII (Seiko Instruments, Inc.) — SII (Seiko Instruments, Inc.) S-814A46AUC-BDKT2G Current - Limit (min): - Current - Output: 135mA (Min) Mounting Type: Surface Mount Number Of Regulators: 1 Operating Temperature: -40В°C ~ 85В°C Package / Case: SOT-89-5 Regulator Topology: Positive Fixed Series: - Voltage - Dropout (typical): 0.18V @ 60mA Voltage - Input: Up to 10V Voltage - Output: 4.6V