Результаты поиска RT0603FRE0710RL
Найдено 1 результатов.
  • YAGEO Corporation — YAGEO Corporation RT0603FRE0710RL Case: 0603 (1608 metric) Composition: Thin Film Features: - Height: 0.018" (0.45mm) ID_COMPONENTS: 3034863 Lead Style: Surface Mount (SMD - SMT) No.: RoHS Compliant Package / Case: 0603 (1608 Metric) Power (watts): 0.1W, 1/10W Power Rating: 100mW Resistance: 10ohm Resistance (ohms): 10 Resistance In Ohms: 10.0 Resistance Tolerance: ?‚?± 1% Resistor Case Style: 0603 Resistor Element Material: Thin Film Series: RT Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm) Temperature Coefficient: ?±50ppm/?°C Tolerance: ?±1% Voltage Rating: 75V RoHS: yes Operating Temperature Range: - 55 C to + 125 C Dimensions: 0.8 mm W x 1.6 mm L x 0.45 mm H Case Height: 0.45 mm Case Length: 1.6 mm Case Width: 0.8 mm Product: Thin Film Resistors SMD Termination Style: SMD/SMT