Результаты поиска RD7127-6-25M0
Найдено 2 результатов.
  • Schaffner Group — Schaffner Group RD7127-6-25M0 Current: 6A Dc Current Max: 6A Dc Resistance (dcr): 84.20 mOhm Dc Resistance Max: 0.0842ohm Filter Case: Through Hole Filter Terminals: Radial Leaded Filter Type: Common Mode - 2 Line Array ID_COMPONENTS: 457744 Impedance: - Inductance: 25mH Inductance Min: 25mH Lead Free Status / Rohs Status: RoHS Compliant part Mounting Type: Through Hole No. Of Pins: 6 Package / Case: 2.756" L x 2.756" W x 1.575" H (70.00mm x 70.00mm x 40.00mm) Rohs Compliant: Yes Schaffner Part Number: 292-139 Series: RD Termination Type: Radial Leaded Voltage Rating Vdc: 850V Other Names: 292-139