Результаты поиска RC1206FR-07150RL
Найдено 2 результатов.
- YAGEO Corporation — YAGEO Corporation RC1206FR-07150RL Case: 1206 (3216 metric) Composition: Thick Film Features: - Height: 0.022" (0.55mm) ID_COMPONENTS: 3032387 Lead Style: Surface Mount (SMD - SMT) No.: RoHS Compliant Package / Case: 1206 (3216 Metric) Power (watts): 0.25W, 1/4W Power Rating: 250mW Resistance: 150ohm Resistance (ohms): 150 Resistance In Ohms: 150 Resistance Tolerance: ?‚?± 1% Resistor Case Style: 1206 Resistor Element Material: Thick Film Series: RC1206 Size / Dimension: 0.122" L x 0.063" W (3.10mm x 1.60mm) Temperature Coefficient: ?±100ppm/?°C Tolerance: ?±1% Voltage Rating: 200V Other Names: 311-150FRTR