Результаты поиска RC0603JR-07680RL
Найдено 4 результатов.
  • YAGEO Corporation — YAGEO Corporation RC0603JR-07680RL Case: 0603 (1608 metric) Composition: Thick Film Features: - Height: 0.018" (0.45mm) Lead Style: Surface Mount (SMD - SMT) Package / Case: 0603 (1608 Metric) Power (watts): 0.1W, 1/10W Resistance (ohms): 680 Resistance In Ohms: 680 Series: RC0603 Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm) Temperature Coefficient: ?±100ppm/?°C Tolerance: ?±5% RoHS: yes Resistance: 680 Ohms Power Rating: 100 mW Voltage Rating: 50 V Case Code - in: 0603 Case Code - mm: 1608 Operating Temperature Range: - 55 C to + 155 C Dimensions: 0.8 mm W x 1.6 mm L x 0.45 mm H Product: Thick Film Resistors General Purpose Termination Style: SMD/SMT Other Names: 311-680GRTR