Результаты поиска RC0402FR-0733KL
Найдено 4 результатов.
- YAGEO Corporation — YAGEO Corporation RC0402FR-0733KL Case: 0402 (1005 Metric) Composition: Thick Film Features: - Height: 0.014" (0.35mm) ID_COMPONENTS: 3032146 Lead Style: Surface Mount (SMD - SMT) No. Of: RoHS Compliant Package / Case: 0402 (1005 Metric) Power (watts): 0.063W, 1/16W Power Rating: 63mW Resistance: 33kohm Resistance (ohms): 33K Resistance Tolerance: ± 1% Resistor Case Style: 0402 Resistor Element Material: Thick Film Series: RC0402 Size / Dimension: 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) Temperature Coefficient: В±100ppm/В°C Tolerance: В±1% Voltage Rating: 50V Other Names: 311-33.0KLRTR