Результаты поиска PTCSL20T101DBE
Найдено 4 результатов.
  • Vishay Intertechnology — Vishay Intertechnology PTCSL20T101DBE ID_COMPONENTS: 3392961 Lead Free Status / Rohs Status: Lead free / RoHS Compliant Mounting Style: Through Hole Mounting Type: PCB, Through Hole Operating Temperature: 70?°C ~ 170?°C Operating Temperature Range: 0 C to + 260 C Package / Case: Radial Pin Count: 2 Power - Max: - Power Rating: 20 W Product Depth (mm): 3mm Product Height (mm): 7mm Product Length (mm): 3.5mm Resistance: 100 Ohms Resistance @ 25c: 100Ohm Resistance In Ohms @ 25?°c: 120 Resistance Tolerance: ?±20% Series: 2322 Termination Style: Radial Type: PTC Voltage: 400 VAC Other Names: 2322 671 91105, 232267191105, BC1379, PTCSL20T101DBX