Результаты поиска PSA120-050
Найдено 5 результатов.
  • Phihong — Switching Power Supply 75W 5V 15A
  • Phihong Corporation — Phihong Corporation PSA120-050 1st Output: 5 VDC @ 15A 2nd Output: - 3rd Output: - 4th Output: - Applications: Commercial Approvals: CE, cUL, TUV, UL Efficiency: 70% Line Regulation: ?±1% Load Regulation: ?±4% Mounting Type: Chassis Mount Number Of Outputs: 1 Operating Temperature: 0?°C ~ 50?°C Power (watts): 120W Power (watts) - Rated: 75W Power Supply Type: Switching (Open Frame) Series: PSA120 Size / Dimension: 5.00" L x 2.00" W x 0.85" H (127mm x 50.8mm x 21.4mm) Voltage - Input: 100 ~ 240VAC Voltage - Output: 5V