Результаты поиска PMEG3005AEA,115
Найдено 2 результатов.
  • Philips Semiconductors — Philips Semiconductors PMEG3005AEA,115 Product Category: Schottky Diodes & Rectifiers RoHS: yes Product: Schottky Rectifiers Peak Reverse Voltage: 30 V Forward Continuous Current: 0.5 A Max Surge Current: 10 A Configuration: Single Forward Voltage Drop: 430 mV Maximum Reverse Leakage Current: 150 uA Operating Temperature Range: + 150 C Mounting Style: SMD/SMT Package / Case: SOD-323 Factory Pack Quantity: 3000 Part # Aliases: PMEG3005AEA T/R
  • NXP Semiconductors — Philips Semiconductors PMEG3005AEA,115 Product Category: Schottky Diodes & Rectifiers RoHS: yes Product: Schottky Rectifiers Peak Reverse Voltage: 30 V Forward Continuous Current: 0.5 A Max Surge Current: 10 A Configuration: Single Forward Voltage Drop: 430 mV Maximum Reverse Leakage Current: 150 uA Operating Temperature Range: + 150 C Mounting Style: SMD/SMT Package / Case: SOD-323 Factory Pack Quantity: 3000 Part # Aliases: PMEG3005AEA T/R