Результаты поиска PM2120-120K-RC
Найдено 2 результатов.
  • J.W.Miller Magnetics — J.W.Miller Magnetics PM2120-120K-RC Applications: Power Supplies Current: 12.7A Current - Saturation: - Current - Temperature Rise: - Dc Resistance (dcr): 8 mOhm Max Frequency - Test: 1kHz Inductance: 12ВµH Material - Core: Iron Mounting Type: Surface Mount Operating Temperature: -55В°C ~ 105В°C Package / Case: 1.200" L x 1.000" W x 0.820" H (30.50mm x 25.40mm x 20.83mm) Q @ Freq: - Self Resonant Freq: - Series: PM2120 Shielding: - Tolerance: В±10% Type: Toroidal Other Names: M8782