Результаты поиска PM105-101K-RC
Найдено 3 результатов.
  • J.W.Miller Magnetics — Bourns PM105-101K-RC Core Material: Ferrite Dc Current Rating: 970mA Dc Resistance Max: 0.35ohm Dimensions: 9 mm W x 10 mm L x 5.4 mm H ID_COMPONENTS: 2996853 Inductance: 100 uH Inductance Tolerance: ± 10% Inductor Case Style: SMD Lead Free Status / Rohs Status: Lead free / RoHS Compliant Maximum Dc Current: 0.97 Amp Maximum Dc Resistance: 0.35 Ohms No. Of Pins: 2 Operating Temperature Range: - 30 C to + 100 C Self Resonant Frequency: 7 MHz Series: PM105 Shielding: Unshielded Termination Style: SMD/SMT Test Frequency: 1 KHz Tolerance: 10 %
  • Bourns — Bourns PM105-101K-RC Core Material: Ferrite Dc Current Rating: 970mA Dc Resistance Max: 0.35ohm Dimensions: 9 mm W x 10 mm L x 5.4 mm H ID_COMPONENTS: 2996853 Inductance: 100 uH Inductance Tolerance: ± 10% Inductor Case Style: SMD Lead Free Status / Rohs Status: Lead free / RoHS Compliant Maximum Dc Current: 0.97 Amp Maximum Dc Resistance: 0.35 Ohms No. Of Pins: 2 Operating Temperature Range: - 30 C to + 100 C Self Resonant Frequency: 7 MHz Series: PM105 Shielding: Unshielded Termination Style: SMD/SMT Test Frequency: 1 KHz Tolerance: 10 %