Результаты поиска PM0603-18NJ-RC
Найдено 2 результатов.
  • J.W.Miller Magnetics — J.W.Miller Magnetics PM0603-18NJ-RC Applications: Mobile Communications Current: 700mA Current - Saturation: - Current - Temperature Rise: - Dc Resistance (dcr): 170 mOhm Frequency - Test: 250MHz Inductance: 18nH Material - Core: Alumina Mounting Type: Surface Mount Operating Temperature: -40В°C ~ 125В°C Package / Case: 0603 (1608 Metric) Q @ Freq: 30 @ 250MHz Self Resonant Freq: 3.1GHz Series: PM0603 Shielding: - Tolerance: В±5% Type: Alumina Core Other Names: M8485TR