Результаты поиска PLF1A680MDL4
Найдено 6 результатов.
  • Nichicon — CAP POLYMER 68UF 20% 10V T/H
  • Nichicon corporation — Nichicon corporation PLF1A680MDL4- Capacitance: * Esr (equivalent Series Resistance): * Features: * Height: 0.433" (11.00mm) Impedance: * Lead Spacing: 0.098" (2.50mm) Lifetime @ Temp.: * Mounting Type: Through Hole Operating Temperature: * Package / Case: Radial, Can Ripple Current: * Series: * Size / Dimension: 0.248" Dia (6.30mm) Surface Mount Land Size: - Tolerance: * Voltage Rating: * Product Category: Aluminum Organic Polymer Capacitors RoHS: yes Operating Temperature Range: - 55 C to + 105 C Termination Style: Radial Case Diameter: 6.3 mm Case Length: 10.5 mm Dimensions: 6.3 mm Dia. x 10.5 mm L Product: Organic Polymer Aluminum - Radial Capacitors Factory Pack Quantity: 200
  • Nichicon — CAP ALUM 68UF 10V 20% RADIAL