Результаты поиска PESD3V3L2UM,315
Найдено 2 результатов.
  • Philips Semiconductors — Philips Semiconductors PESD3V3L2UM,315 Product Category: TVS Diode Arrays RoHS: yes Polarity: Unidirectional Channels: 2 Channels Breakdown Voltage: 5.32 V Clamping Voltage: 13 V Operating Voltage: 3.3 V Peak Surge Current: 3 A Mounting Style: SMD/SMT Termination Style: SMD/SMT Series: PESDxL2UM Minimum Operating Temperature: - 65 C Maximum Operating Temperature: + 150 C Package / Case: SOT-883 Dimensions: 0.62 (Max) mm W x 1.02 (Max) mm L Peak Pulse Power Dissipation: 30 W Factory Pack Quantity: 10000 Part # Aliases: PESD3V3L2UM T/R
  • NXP Semiconductors — Philips Semiconductors PESD3V3L2UM,315 Product Category: TVS Diode Arrays RoHS: yes Polarity: Unidirectional Channels: 2 Channels Breakdown Voltage: 5.32 V Clamping Voltage: 13 V Operating Voltage: 3.3 V Peak Surge Current: 3 A Mounting Style: SMD/SMT Termination Style: SMD/SMT Series: PESDxL2UM Minimum Operating Temperature: - 65 C Maximum Operating Temperature: + 150 C Package / Case: SOT-883 Dimensions: 0.62 (Max) mm W x 1.02 (Max) mm L Peak Pulse Power Dissipation: 30 W Factory Pack Quantity: 10000 Part # Aliases: PESD3V3L2UM T/R