Результаты поиска PAC100002501FAC000
Найдено 1 результатов.
  • Vishay Intertechnology — Vishay Intertechnology PAC100002501FAC000 Case: Axial Composition: Wirewound Features: Pulse Withstanding Height: - Lead Style: Through Hole Package / Case: Axial Power (watts): 1W Resistance (ohms): 2.5K Resistance In Ohms: 2.50K Series: PAC01 Size / Dimension: 0.169" Dia x 0.433" L (4.30mm x 11.00mm) Temperature Coefficient: ?±100ppm/?°C Tolerance: ?±1% Other Names: 2306 327 52502BC, 230632752502, PAC01D2K500F, PAC1D2.5KTB