Результаты поиска NMX-754-1205
Найдено 4 результатов.
  • SL Power Electronics — SL Power Electronics NMX-754-1205 Commercial/medical: Commercial Input Voltage: 90 VAC to 264 VAC Lead Free Status / Rohs Status: Lead free / RoHS Compliant Mounting Style: Rack Number Of Outputs: 4 Open Frame/enclosed: Enclosed Output Current (channel 1): 120 A Output Current (channel 2): 12 A Output Current (channel 3): 10 A Output Power Rating: 600 W Output Type: Multiple Output Output Voltage (channel 1): 5 V Output Voltage (channel 2): 12 V Output Voltage (channel 3): - 12 V Product: Switching Series: NMX
  • SL Power Electronics — SL Power Electronics NMX-754-1205G 1st Output: 5 VDC @ 120A 2nd Output: 12 VDC @ 12A 3rd Output: -12 VDC @ 10A 4th Output: 5.2 VDC @ 5A Applications: Commercial Approvals: CE, CSA, EN, IEC, SELV, TUV, UL Efficiency: 75% Mounting Type: Chassis Mount Number Of Outputs: 4 Operating Temperature: 0В°C ~ 50В°C Power (watts): 750W Power (watts) - Rated: 750W Power Supply Type: Linear, Regulated (Closed Frame) Series: NMX-750 Size / Dimension: 12.72" L x 5" W x 2.5" H (323.1mm x 127mm x 63.5mm) Voltage - Input: 90 ~ 264VAC Voltage - Output: 5V, 5.2V, В±12V
  • SL Power Electronics — SL Power Electronics NMX-754-1205B Commercial/medical: Commercial Input Voltage: 90 VAC to 264 VAC Lead Free Status / Rohs Status: Lead free / RoHS Compliant Mounting Style: Rack Number Of Outputs: 4 Open Frame/enclosed: Enclosed Output Current (channel 1): 120 A Output Current (channel 2): 12 A Output Current (channel 3): 10 A Output Power Rating: 600 W Output Type: Multiple Output Output Voltage (channel 1): 5 V Output Voltage (channel 2): 12 V Output Voltage (channel 3): - 12 V Product: Switching Series: NMX
  • SL Power Electronics — SL Power Electronics NMX-754-1205BG 1st Output: 5 VDC @ 120A 2nd Output: 12 VDC @ 12A 3rd Output: -12 VDC @ 10A 4th Output: 5.2 VDC @ 5A Applications: Commercial Approvals: CE, CSA, EN, IEC, SELV, TUV, UL Efficiency: 75% Mounting Type: Chassis Mount Number Of Outputs: 4 Operating Temperature: 0В°C ~ 50В°C Power (watts): 750W Power (watts) - Rated: 750W Power Supply Type: Linear, Regulated (Closed Frame) Series: NMX-750 Size / Dimension: 12.72" L x 5" W x 2.5" H (323.1mm x 127mm x 63.5mm) Voltage - Input: 90 ~ 264VAC Voltage - Output: 5V, 5.2V, В±12V