Результаты поиска MLF1005LR68K
Найдено 2 результатов.
  • TDK Corporation — TDK Corporation MLF1005LR68K Applications: Signal Line Current: 40mA Current - Saturation: - Current - Temperature Rise: - Dc Resistance (dcr): 550 mOhm Max Frequency - Test: 10MHz ID_COMPONENTS: 1718193 Inductance: 680nH Mounting Type: Surface Mount Operating Temperature: -40В°C ~ 85В°C Package / Case: 0402 (1005 Metric) Q @ Freq: 25 @ 10MHz Self Resonant Freq: 150MHz Series: MLF Shielding: Shielded Tolerance: В±10% Type: - Product Category: Fixed Inductors RoHS: yes Maximum DC Current: 10 mA Maximum DC Resistance: 800 mOhms Operating Temperature Range: - 55 C to + 125 C Self Resonant Frequency: 150 MHz Q Minimum: 25 Dimensions: 0.5 mm W x 1 mm L x 0.5 mm H Termination Style: SMD/SMT Case Height: 0.5 mm Case Length: 1 mm Case Width: 0.5 mm Other Names: 445-6217-2