Результаты поиска MINT2270A1976E01
Найдено 1 результатов.
  • Condor D.C. Power Supplies — Condor D.C. Power Supplies MINT2270A1976E01 Product Category: Linear and Switching Power Supplies RoHS: yes Product: Switching Supplies Open Frame/Enclosed: Open Frame Output Power Rating: 270 W Input Voltage: 90 VAC to 264 VAC Number of Outputs: 2 Output Voltage (Channel 1): 5 VDC Output Current (Channel 1): 0.2 A Commercial/Medical: Medical Output Voltage (Channel 2): 24 VDC Output Current (Channel 2): 11.25 A Mounting Style: Chassis Length: 182 mm Width: 85 mm Height: 29.6 mm Dimensions: 182 mm L x 85 mm W Input Frequency: 47 Hz to 63 Hz Series: MINT