Результаты поиска MF-R300-2-99
Найдено 1 результатов.
  • Bourns — Bourns MF-R300-2-99 Current - Hold (ih) (max): 3A Current - Max: 40A Current - Trip (it): 6A ID_COMPONENTS: 2109915 Package / Case: Radial R Min/max: 0.020 ~ 0.050 Ohm Series: MF-R Time To Trip: 10.8s Voltage - Max: 30V Product Category: Resettable Fuses RoHS: yes Current Rating: 40 A Resistance: 0.05 Ohms Maximum Voltage DC: 30 V Hold Current: 3 A Mounting Style: Through Hole Termination Style: Radial Trip Current: 6 A Lead Spacing: 5.1 mm Operating Temperature Range: - 40 C to + 85 C Current Rating (Max): 40 A Dimensions: 12 mm L x 3 mm W x 18.3 mm H x 12 mm D Maximum Voltage: 30 VDC Factory Pack Quantity: 1500 Type: PTC Resettable Fuses