Результаты поиска MCR25JZHFL2R20
Найдено 1 результатов.
  • Rohm — Rohm MCR25JZHFL2R20 Case: 1210 (3225 metric) Composition: Thick Film Features: - Height: 0.022" (0.55mm) Lead Style: Surface Mount (SMD - SMT) Package / Case: 1210 (3225 Metric) Power (watts): 0.5W, 1/2W Resistance (ohms): 2.2 Resistance In Ohms: 2.20 Series: MCR25 Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Temperature Coefficient: ?±200ppm/?°C Tolerance: ?±1%