Результаты поиска LT1575CS8-3.3
Найдено 2 результатов.
  • Linear Technology — Ultrafast Transient Response/ Low Dropout Regulators Adjustable and Fixed
  • Linear Technology — Linear Technology LT1575CS8-3.3#PBF Current - Supply: 12mA Number Of Outputs: 1 Operating Temperature: 0?°C ~ 70?°C Package / Case: 8-SOIC (3.9mm Width) Type: Positive Fixed Voltage - Input: 10 ~ 20 V Voltage - Output: 3.3V