Результаты поиска LT1460KCS3-3.3
Найдено 6 результатов.
  • Linear Technology — Family of Micropower Series References in SOT-23
  • Linear Technology — Linear Technology LT1460KCS3-3.3#TR Current - Cathode: - Current - Output: 40mA Current - Quiescent: 180ВµA Mounting Type: Surface Mount Number Of Channels: 1 Operating Temperature: 0В°C ~ 70В°C Package / Case: SOT-23-3, TO-236-3, Micro3в„ў, SSD3, SST3 Reference Type: Series Series: - Temperature Coefficient: 50ppm/В°C Tolerance: В±0.5% Voltage - Input: 4.2 ~ 20 V Voltage - Output: 3.3V
  • Linear Technology — Linear Technology LT1460KCS3-3.3#TRM Current - Cathode: - Current - Output: 40mA Current - Quiescent: 180ВµA Mounting Type: Surface Mount Number Of Channels: 1 Operating Temperature: 0В°C ~ 70В°C Package / Case: SOT-23-3, TO-236-3, Micro3в„ў, SSD3, SST3 Reference Type: Series Series: - Temperature Coefficient: 50ppm/В°C Tolerance: В±0.5% Voltage - Input: 4.2 ~ 20 V Voltage - Output: 3.3V Other Names: LT1460KCS-3.3, LT1460KCS3-3.3, Q1100091
  • HUBER+SUHNER — HUBER+SUHNER 24 SMA-50-1-3/111NE Coaxial Termination: Solder / Crimp Connector: RoHS Compliant Connector Type: SMA, Coaxial Contact Material: Beryllium Copper / Brass Contact Plating: Gold Frequency Max: 18GHz Impedance: 50ohm Rg Cable Type: RG-178
  • Linear Technology — Linear Technology LT1460KCS3-3.3#TRPBF Current - Cathode: - Current - Output: 40mA Current - Quiescent: 180ВµA Mounting Type: Surface Mount Number Of Channels: 1 Operating Temperature: 0В°C ~ 70В°C Package / Case: SOT-23-3, TO-236-3, Micro3в„ў, SSD3, SST3 Reference Type: Series Series: - Temperature Coefficient: 50ppm/В°C Tolerance: В±0.5% Voltage - Input: 4.2 ~ 20 V Voltage - Output: 3.3V
  • Linear Technology — Linear Technology LT1460KCS3-3.3#TRMPBF Current - Cathode: - Current - Output: 40mA Current - Quiescent: 180ВµA Mounting Type: Surface Mount Number Of Channels: 1 Operating Temperature: 0В°C ~ 70В°C Package / Case: SOT-23-3, TO-236-3, Micro3в„ў, SSD3, SST3 Reference Type: Series Series: - Temperature Coefficient: 50ppm/В°C Tolerance: В±0.5% Voltage - Input: 4.2 ~ 20 V Voltage - Output: 3.3V Other Names: LT1460KCS3-3.3#PBF