Результаты поиска LM4431M3-2.5/NOPB
Найдено 2 результатов.
  • National Semiconductor — National Semiconductor LM4431M3-2.5/NOPB Current - Cathode: 45?µA Current - Output: 15mA Current - Quiescent: - Mounting Type: Surface Mount Number Of Channels: 1 Operating Temperature: 0?°C ~ 70?°C Package / Case: SOT-23-3, TO-236-3, Micro3?„?, SSD3, SST3 Reference Type: Shunt Series: - Temperature Coefficient: 30ppm/?°C Tolerance: ?±2% Voltage - Input: - Voltage - Output: 2.5V Other Names: LM4431M3-2.5, LM4431M3-2.5TR
  • TI (Texas Instruments) — National Semiconductor LM4431M3-2.5/NOPB Current - Cathode: 45?µA Current - Output: 15mA Current - Quiescent: - Mounting Type: Surface Mount Number Of Channels: 1 Operating Temperature: 0?°C ~ 70?°C Package / Case: SOT-23-3, TO-236-3, Micro3?„?, SSD3, SST3 Reference Type: Shunt Series: - Temperature Coefficient: 30ppm/?°C Tolerance: ?±2% Voltage - Input: - Voltage - Output: 2.5V Other Names: LM4431M3-2.5, LM4431M3-2.5TR