Результаты поиска LGN2G331MELB35
Найдено 1 результатов.
  • Nichicon corporation — Nichicon corporation LGN2G331MELB35 Capacitance: 330ВµF Esr (equivalent Series Resistance): - Features: General Purpose Height: 1.457" (37.00mm) Lead Spacing: 0.394" (10.00mm) Lifetime @ Temp.: 3000 Hrs @ 105В°C Mounting Type: Through Hole Operating Temperature: -25В°C ~ 105В°C Package / Case: Radial, Can - Snap-In Ripple Current: 1.44A Series: GN Size / Dimension: 1.181" Dia (30.00mm) Surface Mount Land Size: - Tolerance: В±20% Voltage Rating: 400V