Результаты поиска LGN2D102MELB30
Найдено 2 результатов.
  • Nichicon corporation — Nichicon corporation LGN2D102MELB30 Capacitance: 1000?µF Diameter: 30 mm Esr (equivalent Series Resistance): - Features: General Purpose Height: 1.260" (32.00mm) Lead Spacing: 0.394" (10.00mm) Leakage Current: 1.34 mAmps Length: 30 mm Lifetime @ Temp.: 3000 Hrs @ 105?°C Mounting Type: Through Hole Operating Temperature: -40?°C ~ 105?°C Operating Temperature Range: - 40 C to + 105 C Package / Case: Radial, Can - Snap-In Product: Aluminum Electrolytic Capacitors Ripple Current: 2.3A Series: GN Size / Dimension: 1.181" Dia (30.00mm) Surface Mount Land Size: - Termination Style: Snap In Tolerance: ?±20% Voltage Rating: 200V Product Category: Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In RoHS: yes Factory Pack Quantity: 200