Результаты поиска JS1A-F-24V-F
Найдено 5 результатов.
  • Picker Components —
  • Panasonic Electric Works —
  • Panasonic Electric Works —
  • Panasonic Electric Works — Panasonic Electric Works JS1A-F-24V-F Circuit: SPST-NO (1 Form A) Coil Current: 15mA Coil Type: Standard Coil Voltage: 24VDC Contact Form: SPST-NO (1 Form A) Contact Rating (current): 10A Contact Rating @ Voltage: 10A @ 250VAC Control Off Voltage (min): 2.4 VDC Control On Voltage (max): 16.8 VDC Mounting Type: Through Hole Relay Type: General Purpose Series: JS Switching Voltage: 250VAC Termination Style: PC Pin Turn Off Voltage (min): 2.4 VDC Turn On Voltage (max): 16.8 VDC Lifecycle Status: Active Alternative: PAN JS1A-F-24V-F,PANA JS1A-F-24V-F,Panasonic Electric Works JS1A-F-24V-F,PANASONI JS1A-F-24V-F,PANAS JS1A-F-24V-F,Panasonic - ECG JS1A-F-24V-F,PANASON JS1A-F-24V-F,SUNX JS1A-F-24V-F,PANASO JS1A-F-24V-F,PANSONIC JS1A-F-24V-F,PAM JS1A-F-24V-F,MATSUSHITA/PANASONIC JS1A-F-24V-F,PANISONIC JS1A-F-24V-F,PANAFLO JS1A-F-24V-F,Panasonic Industrial JS1A-F-24V-F,PANOSONIC JS1A-F-24V-F,PANASOINC JS1A-F-24V-F,EIA JS1A-F-24V-F,PANASOIC JS1A-F-24V-F,PANASONIC/MATSUSHITA JS1A-F-24V-F,PANASONIC BATTERIES JS1A-F-24V-F,AROMAT CORP JS1A-F-24V-F,PANASONC JS1A-F-24V-F,Panasonic - SSG JS1A-F-24V-F,PANP JS1A-F-24V-F