Результаты поиска HVF1206T2004FE
Найдено 1 результатов.
  • Ohmite Manufacturing Company — Ohmite Manufacturing Company HVF1206T2004FE Case: 1206 (3216 metric) Composition: Thick Film Dimensions: 1.6 mm W x 3.25 mm L x 0.71 mm H Features: - Height: 0.018" (0.46mm) Lead Free Status / Rohs Status: Lead free / RoHS Compliant Lead Style: Surface Mount (SMD - SMT) Operating Temperature Range: - 55 C to + 200 C Package / Case: 1206 (3216 Metric) Power (watts): 0.3W Power Rating: 0.3 Watt Product: Metal Film Resistors High Reliability Resistance: 2 MOhms Resistance (ohms): 2M Resistance In Ohms: 2.00M Series: HVF Size / Dimension: 0.128" L x 0.063" W (3.25mm x 1.60mm) Temperature Coefficient: ?±100ppm/?°C Termination Style: SMD/SMT Tolerance: ?±1% Voltage Rating: 1.5 KVolts Other Names: HVF1206T2004FEBK