Результаты поиска HD64F7144FW50V
Найдено 1 результатов.
  • Renesas Electronics — Renesas Electronics HD64F7144FW50V Connectivity: EBI/EMI, IВІC, SCI Core Processor: SH-2 Core Size: 32-Bit Data Converters: A/D 8x10b Eeprom Size: - Number Of I /o: 74 Operating Temperature: -40В°C ~ 85В°C Oscillator Type: Internal Package / Case: 112-QFP Peripherals: DMA, POR, PWM, WDT Program Memory Size: 256KB (256K x 8) Program Memory Type: FLASH Ram Size: 8K x 8 Series: SuperHВ® SH7144 Speed: 50MHz Voltage - Supply (vcc/vdd): 3 V ~ 3.6 V