Результаты поиска HB1840-2R5606-R
Найдено 1 результатов.
  • PowerStor — PowerStor HB1840-2R5606-R Product Category: Supercapacitors / Ultracapacitors RoHS: yes Capacitance: 60 Farads Tolerance: - 10 %, + 30 % Voltage Rating: 2.5 V ESR: 0.025 Ohms Operating Temperature Range: - 25 C to + 70 C Termination Style: Radial Lead Spacing: 7.5 mm Dimensions: 18 mm Dia. x 41.5 mm L Case Diameter: 18 mm Case Length: 41.5 mm Leakage Current: 47 uA Load Life: 1000 hr Orientation: Vertical Product: Supercapacitors Series: HB Voltage Rating DC: 2.5 V