Результаты поиска GRM31CR71A106KA01K
Найдено 1 результатов.
  • Murata Manufacturing — Murata Manufacturing GRM31CR71A106KA01K Capacitance: 10uF Case Style: Ceramic Chip Construction: SMT Chip Failure Rate: Not Required Mounting Style: Surface Mount Operating Temp Range: -55C to 125C Package / Case: 1206 Product Depth (mm): 1.6mm Product Diameter (mm): Not Requiredmm Product Height (mm): 1.6mm Product Length (mm): 3.2mm Temp Coeff (dielectric): X7R Tolerance (+ Or -): 10% Voltage: 10VDC Wire Form: Not Required