Результаты поиска GRM219R71C474KA01D
Найдено 3 результатов.
  • Murata Manufacturing — Murata Manufacturing GRM219R71C474KA01D Applications: General Purpose Capacitance: 0.47?µF Features: - Lead Spacing: * Lead Style: * Mounting Type: * Operating Temperature: -55?°C ~ 125?°C Package / Case: * Ratings: - Series: GRM Size / Dimension: * Temperature Coefficient: X7R Thickness: * Tolerance: ?±10% Voltage - Rated: 16V RoHS: yes Voltage Rating: 16 V Temperature Coefficient / Code: X7R Case Code - in: 0805 Case Code - mm: 2012 Operating Temperature Range: - 55 C to + 125 C Product: General Type MLCCs Capacitance - nF: 470 nF Capacitance - pF: 470000 pF Dimensions: 1.25 mm W x 2 mm L x 0.85 mm H Factory Pack Quantity: 4000 Termination Style: SMD/SMT
  • Murata Electronics — Murata Manufacturing GRM219R71C474KA01D Applications: General Purpose Capacitance: 0.47?µF Features: - Lead Spacing: * Lead Style: * Mounting Type: * Operating Temperature: -55?°C ~ 125?°C Package / Case: * Ratings: - Series: GRM Size / Dimension: * Temperature Coefficient: X7R Thickness: * Tolerance: ?±10% Voltage - Rated: 16V RoHS: yes Voltage Rating: 16 V Temperature Coefficient / Code: X7R Case Code - in: 0805 Case Code - mm: 2012 Operating Temperature Range: - 55 C to + 125 C Product: General Type MLCCs Capacitance - nF: 470 nF Capacitance - pF: 470000 pF Dimensions: 1.25 mm W x 2 mm L x 0.85 mm H Factory Pack Quantity: 4000 Termination Style: SMD/SMT