Результаты поиска GRM2165C2A102JA01D
Найдено 2 результатов.
  • Murata Manufacturing — Murata Manufacturing GRM2165C2A102JA01D Applications: General Purpose Capacitance: 1000pF Features: - Lead Spacing: * Lead Style: * Mounting Type: * Operating Temperature: -55В°C ~ 125В°C Package / Case: * Ratings: - Series: GRM Size / Dimension: * Temperature Coefficient: C0G, NP0 Thickness: * Tolerance: В±5% Voltage - Rated: 100V RoHS: yes Voltage Rating: 100 V Temperature Coefficient / Code: C0G (NP0) Case Code - in: 0805 Case Code - mm: 2012 Operating Temperature Range: - 55 C to + 125 C Product: General Type MLCCs Capacitance - nF: 1 nF Capacitance - uF: 0.001 uF Dimensions: 1.25 mm W x 2 mm L x 0.6 mm H Factory Pack Quantity: 4000 Termination Style: SMD/SMT
  • Murata Electronics — Murata Manufacturing GRM2165C2A102JA01D Applications: General Purpose Capacitance: 1000pF Features: - Lead Spacing: * Lead Style: * Mounting Type: * Operating Temperature: -55В°C ~ 125В°C Package / Case: * Ratings: - Series: GRM Size / Dimension: * Temperature Coefficient: C0G, NP0 Thickness: * Tolerance: В±5% Voltage - Rated: 100V RoHS: yes Voltage Rating: 100 V Temperature Coefficient / Code: C0G (NP0) Case Code - in: 0805 Case Code - mm: 2012 Operating Temperature Range: - 55 C to + 125 C Product: General Type MLCCs Capacitance - nF: 1 nF Capacitance - uF: 0.001 uF Dimensions: 1.25 mm W x 2 mm L x 0.6 mm H Factory Pack Quantity: 4000 Termination Style: SMD/SMT