Результаты поиска GRM188R71C224KA01J
Найдено 2 результатов.
- Murata Electronics — Murata Electronics GRM188R71C224KA01J RoHS: yes Capacitance: 0.22 uF Tolerance: 10 % Voltage Rating: 16 V Temperature Coefficient / Code: X7R Case Code - in: 0603 Case Code - mm: 1608 Operating Temperature Range: - 55 C to + 125 C Product: General Type MLCCs Capacitance - nF: 220 nF Capacitance - pF: 220000 pF Dimensions: 0.8 mm W x 1.6 mm L x 0.8 mm H Package / Case: 0603 (1608 metric) Series: GRM Factory Pack Quantity: 10000 Termination Style: SMD/SMT